Q-termo

Kotol na tuhé palivo BISOLID Klasik

Kotol Q-TERMO na tuhé palivo BISOLID Klasik

Charakteristika

Oceľové kotly typu Klasik v menovitom výkone od 20 do 110 kW spĺňajú požiadavky vykurovania stredných až veľkých priestorov. Sú navrhnuté pre spaľovanie pevných palív a poskytujú možnosť dodatočnej montáže peletového, olejového alebo plynového horáku.

Konvenčný

Kotol klasickej konštrukcie na tuhé palivá s jednoduchým ovládaním a nízkymi prevádzkovými nákladmi. Spaľovanie je riadené mechanicky termostatickým regulátorom ťahu, ktorý sa vyznačuje maximálnou spoľahlivosťou. Ten riadi intenzitu spaľovania zmenou prietoku nasávania vzduchu.

Dostupné výkony

20, 25, 30, 40, 50, 70, 90, 110 kW

Kotol na tuhé palivo BISOLID Aktiv Plus

Kotol Q-TERMO na tuhé palivo BISOLID Aktiv Plus

Charakteristika

Oceľový kotol s inteligentným digitálnym regulátorom a elektrickým ventilátorom pre nútený obeh vzduchu. Kotly na tuhé palivá BISOLID Aktiv Plus v menovitom výkone od 20 do 110 kW uspokoja vykurovacie požiadavky stredných až veľkých priestorov. Sú navrhnuté pre spaľovanie pevných palív a poskytujú možnosť dodatočnej montáže peletového, olejového alebo plynového horáku.

Inteligentný

Elektronická riadiaca jednotka riadi chod tlačného ventilátora, obehové čerpadlo ústredného kúrenia a čerpadlo teplej úžitkovej vodovod. Výkon ventilátora je regulovaný v závislosti na spotrebe paliva a aktuálnom ťahu komína.

Dostupné výkony

20, 25, 30, 40, 50, 70, 90, 110 kW