ATTACK – Liatinové kotly attack FD

Kotol ATTACK FD

ATTACK FD

Liatinový teplovodný kotol na pevné palivo ATTACK FD je moderný zdroj tepla s novou konštrukciou liatinového výmenníka. Predpísaným palivom pre kotol ATTACK FD je čierne uhlie, koks, drevo alebo pelety. Kotol je určený na vykurovanie bytov a rodinných domov.

Hlavné výhody liatinových kotlov ATTACK FD zahŕňajú vysokú životnosť liatinového výmenníka, ktorý je mimoriadne odolný proti nízkoteplotnej korózii a tým aj minimálnu poruchovosť. Pričom záruka na liatinové teleso je 5 rokov. Jednoduchá obsluha a údržba a nízka náročnosť na komínový ťah. Zväčšený prikladací priestor pre prikladanie väčších kusov dreva je takisto praktický.


Kotol ATTACK FD

ATTACK FD PELLET

Prestavbová sada určená na montáž do kotlov ATTACK FD umožňuje zmenu prevádzky kotla na spaľovanie drevných peliet, ako aj do všetkých už zakúpených a inštalovaných kotlov ATTACK FD:

  • Liatinový teplovodný kotol na pevné palivo a pelety ATTACK FD PELLET je moderný zdroj tepla s novou konštrukciou liatinového výmenníka kde predpísaným palivom je čierne uhlie, koks alebo drevo a pri zabudovaní plne automatického nerezového horáka na drevné pelety s možnosťou nastavenia výkonu v rozsahu 8 – 30 kW s automatickým čistením roštu, automatickým štartom a ukončením procesu horenia do liatinového telesa FD, vzniká jednoduchý kombinovaný kotol na pevné palivo a peletky. Kotol je určený na vykurovanie bytov a rodinných domov.
  • Liatinový teplovodný kotol na pevné palivo a pelety ATTACK FD BIOHEAT je moderný zdroj tepla s novou konštrukciou liatinového výmenníka kde predpísaným palivom je čierne uhlie, koks alebo drevo a pri zabudovaní nerezového horáka BIOHEAT na drevné pelety s možnosťou nastavenia výkonu v rozsahu 6 – 25 kW s jednoduchým čistením roštu, automatickým štartom a ukončením procesu horenia do liatinového telesa FD, vzniká jednoduchý kombinovaný kotol na pevné palivo a peletky.

Viac informácii nájdete v prospekte:


Stiahnuť - Attack Prospekt FD